دوشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار
خانه / باغ موزه قصر / گلریزان ستاره ها برای درمان بیماران نیازمند در باغ موزه قصر ۹۵/۰۴/۱۴

گلریزان ستاره ها برای درمان بیماران نیازمند در باغ موزه قصر ۹۵/۰۴/۱۴

مدیر باغ موزه قصر از برگزاری آیین معنوی جشن گلریزان برای درمان بیماران نیازمند در آستانه عید سعید فطر خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر هوشیار با اعلام این خبر افزود: این مراسم آئینی با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) در ۱۴ تیر ماه سال جاری با حضور رییس کمیته امداد، مسئولان شهرداری تهران، هنرمندان، ورزشکاران و خیرین در زورخانه باغ موزه قصر برگزار می‌شود.

مدیر باغ موزه قصر با بیان آنکه توسعه فرهنگ حسنه گلریزان گامی بزرگ در حفظ کرامت اجتماعی افراد نیازمند و جلوگیری از فروپاشی و گسست کانون خانواده است یادآور شد: گلریزان یکی از ارزشمندترین میراث معنوی کشور است که ریشه در بسیاری از اعتقادات مذهبی و ملی ایرانیان دارد.

وی ورزش‏های پهلوانی و زورخانه ای را موجب تقویت توامان جسم و روح عنوان کرد و ادامه داد: تقویت روحیه جوانمردی و گذشت از اثرات بسیار ارزشمند ورزشهای زورخانه ای و پهلوانی است.

هوشیار خاطر نشان کرد: مجموعه باغ موزه قصر با رویکردی فرهنگی در تلاش است در راستای پیشبرد رسالت های ذاتی خود، بستری مناسب را به منظور امور خیر و نوع دوستانه فراهم سازد و جایگاهی که روزی مکانی برای گرفتن جان انسان ها بود را به پایگاه جان بخشی و آزادی مبدل کند.

هوشیار با اعلام آنکه یک برنامه منسجم و کارشناسی شده برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان می تواند بسیاری از آسیب های اجتماعی را در کلانشهری مثل تهران کاهش دهد افزود: باغ موزه قصر به عنوان یکی از مراکز مهم فرهنگی – تاریخی پایتخت، اکنون در راستای سیاست های تعریف شده خود در حال برنامه ریزی برای گذران اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در یک محیط سالم فرهنگی و هنری برای فصل تابستان و در قالب برگزاری جشنواره طهران در قصر است.

مهندس صدا : رضا طاهری

صدابردار : مهندس امیر نویدی

دستیاران صدا و نور : علیرضا نویدی،مجتبی فرامرزی

تجهیزات : شرکت سیمرغ هنر صدا

 

photo_2016-07-02_18-06-28

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

logo-samandehi