دوشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار
خانه / برندها / جدیا (JEDIA)

جدیا (JEDIA)

 

معرفی کمپانی JEDIA

کمپانی کره ای  جدیا در ســال ۱۹۸۴ میلادی با نام Korea Special Corporation تاسیـس شد. پس از موفقیت های زیاد در تولید و راه اندازی پروژه های مختلف از جمله  المپیک ۱۹۸۸ در ســئول ؛ به منظور تجارت موفق تر بین المللی نام این کمپانی در سال ۱۹۹۷ به جیل مدیا (JEIL MEDIA) تغییر یافت . سپس به علت تشابهات اســمی در سال ۲۰۰۰  میلادی ؛ جیل مدیا (JEIL MEDIA) به JEDIA CO تغییر نام داد. در حال حاضر نیز کلیه محصولات اصل این شرکت ، با نام  جدیا (JEDIA) در بازار عرضه میگردد.
اکنون این شرکت، پس از گذشت سالیان درازِ تولید و کســــب سابقه فراوان موفق به داشــتن ۷۰ نماینده فرامنطقه ای از جمله در آلمان ، روسیه ، ایران و … شده است .شاخص ترین خصوصیت این محصولات توان بالا و حجم کم میباشد. به عنوان نمونه سیستم های Table Type شامل پنج کنترلر با ولوم برای پنج خط ، اکولایزر و یک CD Player  میباشند که به تنهایی کار یک رک کامل با توان ۴۸۰ وات را انجام میدهد.
آمپلی فایر های با توان ۴۸۰ و یا حتی ۹۶۰ وات از دیگر خصوصیات منحصر به فرد محصولات این کمپانی است.
توزیع کننده برق (Power Distributor) برای سیستم های Rack Type که نقش توزیع برق روی کل سیستم رک را دارد، یکی از نادرترین انتخاب هایی است که روی سیستم های رک در جهان وجود دارد. کنترل جریانی و حفاظت از ســــیستم با روش تاخیر در روشن کردن قسمت های مختلف از جمله محاسن این دستگاه می باشد.
اما نقطــــه اتکا و برگ برنده این سیســــتم های صوتی دســـتگاه هماهنگ کننده بلندگوها می باشد.امروزه سیستم های صوتی پیجینگ به همراه “پردازشگر عمکرد سیستم” (Programmable Matrix for Sound System)  در دنیا بسیار شایع شده است، اما به علت قیمت بسیار بالای آنها، در ایران کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. وجود دستگاه هماهنگ کننده بلندگوها در رک مورد نظر ، عملکرد و کارایی سیستم را درست مانند مدلهای تماما” دیجیتال تحت کنترل یک “پردازشگر مرکزی” مینماید. انتخاب کننده بلندگوها، سیستم اعلام حریق، سنسورهای تشخیص دود، میکروفون های چند کاناله با برد مسافت زیاد و … همگی تحت پوشش و کنترل این پردازشگر دیجیتال قرار می گیرند.
در مجموع کیفیت این محصولات به قدری است که با وجود قیمت بسیار مناسب آنها به طور کامل قابل رقابت با مشابهات اروپایی است. از سوی دیگر بر پایه دانش فنی منحصر به فرد این کمپانی همواره محصولات با آخرین تکنولوژی روز در اختیار مشتریان قرار میگیرد.
336

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

logo-samandehi