دوشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۶
آخرین اخبار
خانه / باغ موزه قصر / افتتاح نمایشگاه تخصصی هنر شیشه معاصر تهران در باغ موزه قصر

افتتاح نمایشگاه تخصصی هنر شیشه معاصر تهران در باغ موزه قصر

نخستین نمایشگاه تخصصی هنر شیشه معاصر تهران با حضور پیشکسوتان و دانشگاهیان در گالری هنر موزه مارکوف باغ موزه قصر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی باغ موزه قصر، در نمایشگاه هنر شیشه معاصر تهران افزون بر ۳۰ هنرمند آثار خود را در زمینه های مختلفی چون شیشه دمشی، چند دمی، دمی عالی، فوتی، هم جوش و نقاشی پشت در معرض دید عموم قرار خواهند داد. دانشجویان دانشگاه الزهرا، پیام نور،  دانشگاه هنر تبریز و دانشگاه هنر تهران نیز در این نمایشگاه به ارائه آثار می پردازند.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه تخصصی هنر شیشه معاصر تهران از ساعت ۱۴:۰۰ یکشنبه ۱۵ اسفند در سالن فرخی یزدی باغ موزه قصر برگزار می شود و طی آن از اساتید پیشکسوت هنر شیشه گری تجلیل به عمل خواهد آمد.

گفتنی است در حاشیه این نمایشگاه ،دوشنبه ۱۶ اسفند ماه از ساعت ۱۴:۰۰  نشست تخصصی با عنوان آسیب شناسی هنر و صنعت شیشه معاصر ایران  با حضور اساتید و فعالان هنر شیشه استان تهران برگزار می شود.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند تا ۱۸ اسفند ماه همه روزه از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۰:۰۰ به نگارخانه  هنر باغ موزه قصر مراجعه نمایند.

تجهیزات : سیمرغ هنر صدا

گزارش تصویری/ افتتاح نمایشگاه تخصصی هنر شیشه معاصر تهران

آیین گشایش نخستین نمایشگاه تخصصی هنر شیشه معاصر تهران با حضور رجبعلی خسروآبادی مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران، حسین هوشیار مدیر باغ موزه قصر ،پیشکسوتان و دانشگاهیان در سالن فرخی یزدی باغ موزه قصر برگزار شد.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند تا ۱۸ اسفند ماه همه روزه از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۰:۰۰ به نگارخانه  هنر باغ موزه قصر مراجعه نمایند.

 سیمرغ هنر صدا

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

logo-samandehi